Sıcacık keyifli bir mola

SALVADOR YAKLAŞIMI

1996 yılında İzmir’de faaliyete başlayan Mepol Gıda Ltd. Şti. Ho-Re-Ca (Hotel-Restaurant-Cafe) grubuna hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup uzmanlık alanını kahve ürünleri ve kahve otomatları olarak seçmiştir. Kaliteli hizmet anlayışı, uzman kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde kısa sürede sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelen Mepol, 2002 yılında Salvador markasını tüketicilerinin ve tüm kahve sevenlerin beğenisine sunmuştur. 

2020 yılı itibari ile kahvenin yanısıra donuk pasta üretimi ile kahvenin yanına birbirinden lezzetli ürünler geliştirmiştir. Özenle üretmiş olduğu ürünleri tüm Türkiye’de ailesinin bir parçası olarak gördüğü bölge müdürlükleri ve bayiileri aracılığı ile siz lezzet sevenler ile buluşturmaktadır. 

2020 itibari ile Ho-Re-Ca dışında perakende sektörü ile de buluşan Salvador, pazar yerleri aracılığı ile sizler ile ürünlerini buluşturmaktadır. 

MİSYONU

Salvador misyonu; müşteri memnuniyetini ve lezzeti ön planda tutarak, hijyenik açıdan güvenli, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktır.

VİZYONU

Salvador vizyonu; Hammadde temininden, depolamaya, üretimden sevkiyata kadar geçen tüm aşamalarda, hijyen, gıda güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti sağlamak,

SALVADOR KALİTE POLİTİKASI

Misyonu ve vizyonu ışığında tesislerinde gerçekleştirdiği üretim ve paketleme faaliyetlerini, yasal mevzuatlar, müşteri şartları ve Gıda Mevzuatı ile yasaların gerekliliklerine uygun bir şekilde gerçekleştirmek, teknolojisini yenileyerek sürekli gelişim sağlamak ve verimliliğini arttırmak,

Takım olma bilinciyle hareket ederek, müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler arasındaki bağlılık ve motivasyonu arttırmak, çalışanlarına  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin (GGYS)  sürdürülmesi ve iyileştirilmesi inancı ve sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleri ile aşılamak da değişmez kalite politikası içerisinde yer almaktadır.

Salvador hizmet sunmuş olduğu tüm ürünlerinde kalite, güven, sağlık ilkelerinden asla ödün vermez.